Rodzina 500+

II Zespół Kuratorskiej Służby Sądowej - wykonujący orzeczenia w sprawach rodzinnych

 

Siedziba

Sąd Rejonowy w Świebodzinie

66-200  Świebodzin, ul. Park Chopina 3

 

Kierownik Zespołu Kuratorskiego

Bogusława Gmiąt

pok. 49, tel. 68 381-91-40

email: kurator-r@swiebodzin.sr.gov.pl

godziny przyjęć interesantów :

środa, czwartek 8.00-15.00

 

 Kuratorzy zawodowi

godziny przyjęć interesantów : 8.00-15.00

  • Alicja Bogiel-Gromadzka, poniedziałek, środa

pok. 49,  tel. 68 381-94-55,

email: a.bogiel-gromadzka@swiebodzin.sr.gov.pl

  • Danuta Pucek, wtorek, piątek

pok. 38,  tel. 68 381-91-20,

email: d.pucek@swiebodzin.sr.gov.pl

  • Sylwia Gucwa, wtorek, środa

pok. 38,  tel. 68 381-91-20,

email: s.gucwa@swiebodzin.sr.gov.pl

  • Małgorzata Świgoń-Prządka, wtorek, czwartek

pok. 47,  tel. 68 381-91-41,

email: m.swigon-przadka@swiebodzin.sr.gov.pl

  • Irena Korotyniec, wtorek, piątek

pok. 47,  tel. 68 381-91-41,

email: i.korotyniec@swiebodzin.sr.gov.pl

  • Grażyna Łabędzka, poniedziałek, piątek

pok. 39,  tel. 68 381-91-40,

email: g.labedzka@swiebodzin.sr.gov.pl

  • Agnieszka Krepska, poniedziałek, czwartek

pok. 39,  tel. 68 381-91-40,

email: a.krepska@swiebodzin.sr.gov.pl

  • Grzegorz Jurgielewicz, poniedziałek, czwartek

pok. 49,  tel. 68 381-91-40, kom. 506 055 272

email: g.jurgielewicz@swiebodzin.sr.gov.pl